הובלת משטחים באשדוד

מגיעים מכולות רבות מכל רחבי העולם ובהן יש סחורות רבות שאותן יש להוביל למחסני החברה או ללקוחות. את המשאיות הרבות ניתן לראות באופן קבוע בנמל אשדוד, אך גם בנמל חיפה שהיא גם עיר נמל אליה מגיעות אוניות רבות ומספקות סחורה מכל רחבי העולם. היתרון של משטחים הוא – הכמות שניתן לאחסן בהם, שהרי הם בנויים בצורה שניתן יהיה להניח משטח על גבי משטח ובכך לשמור היטב על הסחורה שמובילים ממקום למקום.

אילו חברות זקוקות להובלת משטחים?

התשובה היא כמובן כל עסק קמעונאי המייצר או מייבא סחורה וזקוק להוביל אותה ממקום למקום. האופציה של העברת הסחורה דרך משטחים, היא פרקטית, כיוון שבמשטחים אלו מסדרים בצורה מסודרת את הסחורה ועוטפים אותה על ידי ניילון על מנת שהיא לא תיפגע במהלך ההובלה. כיום, תחומים רבים בתעשייה זקוקים לשירות זה, כמו – בתחום החקלאות להעברת פרות ויקרות, בתחום הפארם להובלת תכשירים ותרופות, תחום המזון להובלת מוצרים יבשים, תחום הביגוד, המשחקים, החשמל, האלקטרוניקה ולמעשה כל עסק באשר הוא.

הובלת משטחים באשדוד, כמה זה עולה?

מחירי הובלת משטחים משתנה בהתאם לסוג הסחורה המועברת, על פי כמות הסחורה ועל פי מרחק הנסיעה, אך לרוב העלות היא על פי כמות המשטחים, כאשר כל משטח מתומחר בנפרד, לדוגמא – הובלת משטח אחד עלה בין 150 ₪ לבין 250 ₪, כאשר לסכום זה מוסיפים גם את עלות הנסיעה שמשתנה על פי המרחק בין איסוף הסחורה לבין נקודת היעד.

חברות המציעות את שירות הובלת משטחים באשדוד מחזיקות ברשותן צי של משאיות לטובת הובלת המשטחים, ציוד להרמת הסחורה, רמפות, מגלזות וגם בעלי מקצוע מיומנים שיוכלו לבצע את העבודה בצורה מקצועית. על מנת לבחור בחברה הוגנת ואמינה לצורך הובלת המשטחים, עליכם לבצע סקר שוק מעמיק כדי לאמוד את המחירים, אך כמון שלא כדאי להתפשר על ניסיון החברה, אמינות, עמידה בלוח זמנים, ביטוח מקיף לסחורה, מיומנות ומחיר אטרקטיבי.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]