מלזגן אשדוד

חברת רודוס גרופ מתמחה במתן שירותי מלזגן באשדוד והסביבה, העבודה מתבצע על ידיי צוות מקצועי עם רישיונות מלגזה, בעל ניסיון רב אשר מבצעים את עבודתם על פי כללי הבטיחות.

שירות מלגזן באשדוד יבוצע באופן מידי מרגע ההזמנה.

 

באילו מצבים נדרש להיעזר במלגזן?

שירות מלגזנים באשדוד הכרחי בפריקת סחורות כבדות ממכולות הנמל ופריקתם במחסני המפעל או החנויות השונות ונועד כדי להקל על עבודתם של הסבלים. אין ספק כי המלגזות הפכו לציוד הכרחי לתפעולם השוטף של מפעלים תעשייתיים ומחסנים וכיום בכל מפעל יש שירות מלגזן. בעת שימוש במלגזן מנוסה ובמלגזה תקינה ישנה אפשרות להקל על אופי העבודה בצורה משמעותית ואף לזרז את תהליך העבודה מבלי לפגוע באיכות העבודה ושמירה על הסחורה.

המלגזה מאפשרת למלגזן אשדוד להרים ולהעביר ממקום למקום משא שמשקלו מגיע ל-5 טון ומופעלת על ידי אדם אחד בלבד. דבר זה מאפשר להעמיס ולפרוק מכולות בזמן מוגבל ומינימום של כוח אדם.

 

כללי הזהירות בעבודת על מלגזה:

 

עבודה עם מלגזה דורשת רישיון מיוחד ומיומנות שנרכשת עם שנים של ניסיון. תפקידו של מלגזן אשדוד ובכל מקום אחר דורש הרבה ריכוז וערנות – הרי כל התעסקות לא נכונה עם מלגזה יכולה לגרום לתאונה, המטען יכול להיפגע כמו גם האנשים אחרים במקום. מלגזנים צריכים לשמור על כללי הזהירות. לכן תפעול מלגזה בזמן העמסה, פריקת מכולות או העברת סחורה מלווה באביזרי בטיחות שונים. הגורם הקובע כאן הוא הגורם האנושי, ולכן מפעילי המלגזות שלנו עוברים הכשרות מסודרות והדרכות בטיחות בתדירות קובעה על מנת שישמרו על כשירותם, מלגזן באשדוד הינו מלגזן בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום שינוע משטחים, פריקת ציוד והעמסת ציוד למכולות ומשאיות.

אנו בקבוצת רודוס גרופ מקפידים להעביר באופן תדיר הדרכות עבור מלגזנים באשדוד, שמטרתם לחדד את נהלי הבטיחות ולוודא שהעבודה תתבצע בצורה איכותית ובטוחה מאה אחוז.

שירות מלגזן אשדוד רק עם רודוס גרופ

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]