הובלת משטחים

יש לא מעט חברות מתחומים שונים בתעשייה אשר זקוקות להובלת משטחים, בין אם מדובר על חברות מתחום החקלאות, הקמעונאות, הביגוד, החשמל, מוסדות ציבוריים או פרטיים ובכלל כל חברה אשר זקוקה להוביל סחורה בכמות גדולה ממקום למקום. הביקוש עבור הובלת משטחים הולך וגובר, שהרי התעשייה בישראל הולכת וגדלה ואף ניתן לראות כי חברות רבות מייצאות ומייבאות מוצרים שונים מחו”ל או לחו”ל, כך שכל חברה שכזאת זקוקה להוביל בדרך כל שהיא את הסחורה ממקום למקום. כיום, ישנן חברות חיצוניות המספקות את שירות הובלת המשטחים על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומשאיות ייעודיות לכך, כך שבקלות רבה ניתן למצוא חברות שכאלו.

תמחור הובלת משטחים

תחום ההובלות פונה לסקטור הפרטי ולסקטור העסקי, אך התמחור ביניהם שונה לחלוטין. כאשר מדובר בהובלת דירה, המחיר לרוב נקבע על פי שכלול הפריטים, על פי פירוק והרכבה של ריהוט ולפי כמות ומרחק. לעומת זאת, מחירי הובלת משטחים נקבע על פי שני פרמטרים:

על פי כמות המשטחים ועל פי מרחק הנסיעה ממקום למקום. העלות של כל משטח לרוב מתומחר סביב – 150-250 ₪ עבור כל משטח בודד, כאשר משכללים גם את מרחק הנסיעה בין היעדים. במידה ומדובר בחברה בעלת כמה סניפים, ניתן להוזיל את העלויות על פי כמות העבודה הניתנת, אך זאת ניתן לסכם על ידי חברת ההובלות.

סוגי משאיות להובלת משטחים

לא תמיד משאית רגילה יכולה להוות פתרון עבור עסקים שונים, שהרי לעיתים מדובר על משטחים מיוחדים הדורשים ציוד מיוחד כדי להרים אותם על המשאיות כמו – משאיות עם רמפה, משאיות מנוף, משאיות פתוחות או סגורות ועוד מיני סוגים שונים. לכן, חשוב לברר קודם לכן את הפרטים הללו, כלומר האם החברה המציעה את שירותי הובלת המשטחי אכן תוכל לתת לכם מענה התואם לצורך שלכם.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון בעת בחיר חברת הובלת משטחים, הוא עניין הביטוח, הרי לרוב מדובר בפריטים יקרים במיוחד המועברים ממקום למקום, לכן חשוב לוודא כי החברה מעניקה ביטוח מקיף על הציוד ועל הסחורה שלכם, כך תהיו בראש שקט.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]