הובלת סחורה

אחד האתגרים עבור כל בית עסק או מפעל המייצרים או מייבאים מוצרים ופריטים שונים הוא – נושא הובלת סחורה ממקום למקום. ישנם עסקים או מפעלים המחזיקים ברשותם משאיות וציוד לצורך העברת הסחורה ממקום למקום, אך ישנם עסקים המעדיפים שלא להחזיק משאיות בשל העלויות הגבוהות ונעזרים בחברות המציעות הובלת סחורה ממקום למקום על ידי משאיות. חברות אלו, מחזיקות ברשותן את כל הציוד הדרוש לצורך הובלת סחורה כמו – צי של משאיות הזמינות עבור לקוחת, נהגים מיומנים לצורך העברת הסחורה, מלגזות לצורך הרמת הסחורה, רמפות ובכלל כל כלי שיוכל לסייע לאותן חברות להעניק שירות מהיר ומקצועי עבור מפעלים וחברות הזקוקות לשירות זה.

כיצד מתבצעות הובלות סחורה?

הובלות סחורה מתבצעות על ידי משאיות ומלגזות אשר יכולות להרים משטחים, שהרי לרוב הסחורה מסודרת בקפידה על גבי משטחים מסודרים השומרים היטב על הסחורה שהיא לא יפגע. את משטחים אלה עוטפים על ידי נילונים ועל ידי חוטים חזקים המקבעים את הסחורות למשטח, כך ניתן בקלות להרים את הסחורה על ידי מלגזה ולשים אותה במשאית. לאחר הרמת הסחורה למשאית, הנהג נוסע אל היעד הדרוש ומפרק את הסחורה במקום, כך שמדובר בשירות יעיל עבור בתי עסקים ומפעלים אשר זקוקים להוביל סחורה ללקוחות או בכלל להוביל סחורה לנמל ולייצא אותה למדינות אחרות וגם כך ולהיפך.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברה המבצעת הובלת סחורה?

בחירת חברה המבצעת הובלת סחורה היא לא עניין של מה בכך, הרי מדובר בסחורה יקרה ולעיתים בכמות גדולה שחייבת להגיע ליעד המבוקש בזמן מדויק וכמובן בשלמותה. לכן, בעת בחירת החברה חשוב להקפיד על הפרמטרים הבאים:

בחירת חברה להובלות סחורה בעלת ניסיון – רב חברה בעלת ניסיון תוכל לבצע עבורכם את ההובלה בצורה מקצועיים עם אפס תקלות בדרך.

ביטוח לסחורה – חשוב לוודא כי חברת הובלות סחורה מספקת ביטוח מקיף על הסחורה, שהרי לרוב מדובר על סחורה יקרה ולא ניתן לדעת מראש מה יכול לקרות.

ציוד חדשני-  מומלץ לבחור חברת הובלת סחורה המספקת ציוד חדשני ובטיחותי כמו – משאיות חדשות, ציוד להרמה מתקדם, רמפות חשמליות וכמובן נהגים מנוסים.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]