השכרת סבלים

כל מה שצריך לדעת על שירותי סבלות!

שירותי סבלות מספקים מענה למגוון רחב של עבודות פיזיות, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור בתי עסק, חברות ומפעלי תעשייה. באמצעות שירותי השכרת סבלים, אתם יכולים להנות מעבודות שונות, כגון שינוע ציוד וסחורות, פריקת וטעינת מכולות והובלה של תכולת בית או משרד. העבודה מתבצעת על ידי סבלים מיומנים המועסקים בחברת מיקור חוץ ויכולים לספק לכם שקט מלא בכל תהליך העבודה שלהם. שיטת מיקור חוץ זו השיטה הנפוצה ביותר היום להעסקת עובדי סבלות והיא יכולה להתאים לכל אחד בהתאם לתקציב מוגדר מראש.

מתי כדאי להזמין עובדי סבלות?

עובדי סבלות הם עובדים מיומנים המכירים היטב את כל עבודת השינוע, ההובלה ופירוק של מחסנים ומכולות. למעשה, עובדי הסבלות יכולים לעזור לכם בכל עבודה פיזית הנדרשת לכם, החל מהובלה של מספר פריטים ורהיטים ועד לעבודות שינוע של סחורות ממכולות או משאיות. כאשר אתם מזמינים שירות out sourcing של שירותי סבלות, אתם נהנים מגיוס עובדים איכותי ואמין בתהליך קצר במיוחד, ללא צורך בגיוס ישירות לחברה או לבית העסק שלכם. כל ניהול עבודת הסבלים מתבצעת על ידי חברה חיצונית המעסיקה את הסבלים באופן ישיר ומספקת להם תנאים סוציאליים מלאים על פי החוק בישראל.

איך נקבע המחיר לשירותי סבלות?

מחיר השכרת סבלים נקבע על פי מספר פרמטרים, כגון מספר הסבלים הנדרשים לעבודה, מספר השעות הרצויות לכם וסוג העבודה. עבודות מורכבות יתומחרו בהתאם וברוב המקרים יהיו גם ארוכות יותר מעבודת סבלות בסיסית. ההמלצה היא לקבוע מראש את מספר השעות שאתם צריכים ולקבל הצעת מחיר על פי מספר השעות שקבעתם. כאשר העבודה היא מורכבת יותר, יתכן ויהיה צורך בהשכרה של מספר עובדי סבלות בו זמנית. אנחנו בקבוצת א. רודוס מזמינים אתכם להנות משירותי הסבלות המתקדמים ביותר הקיימים היום, בשילוב של ציוד ואביזרים איכותיים לשיפור יעילות העבודה של הסבלים.

הזמנת שירותי השכרת סבלים

קיבלתם החלטה להזמין שירותי השכרת סבלים? לא בטוחים כמה סבלים תצטרכו לעבודה? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בקבוצת א. רודוס נשריין לכם את מספר הסבלים הנדרשים ליום ולשעה שקבעתם מראש ונספק לכם פתרונות שינוע והובלה מתקדמים לכל עבודת סבלות הנדרשת לכם.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]