מפעיל מלגזה בדרום

מנהלים עסק בדרום? זקוקים למפעיל מלגזה?

נהג מלגזה או מפעיל מלגזה אחראי על התפעול של הרכב וביצוע עבודות שונות, כגון העמסה, שינוע וליקוט של ציוד, מוצרים וחומרי גלם. אם אתם מחפשים מפעיל מלגזה בדרום, כדאי שתכירו את האפשרויות הקיימות היום להשכרת שירותי מלגזה. גיוס של נהג מלגזה רלוונטי באמצעות 2 שיטות עיקריות – גיוס עובד קבוע המקבל משכורת ישירות מכם, או גיוס של עובד באמצעות מיקור חוץ, המקבל את המשכורת ותנאי העסקה שלו דרך חברה חיצונית. מלבד מפעיל המלגזה, תוכלו לשכור את שירותי המלגזן כולל המלגזה, ללא צורך ברכישה של מלגזה חדשה בכדי לבצע את העבודה הנדרשת לכם.

למה כדאי מפעיל מלגזה במיקור חוץ?

באמצעות גיוס של מפעיל מלגזה במיקור חוץ, אתם חוסכים את הצורך בחיפוש אחר עובדים חדשים וגיוס עובד לצורך עבודות הנחשבות מורכבות. בנוסף לכך, אתם חוסכים את הצורך בהעסקה מלאה של העובד, כולל כל התנאים הסוציאליים הנדרשים על פי החוק. על פי החוק בישראל, בתור מעסיקים של מפעיל מלגזה אתם חייבים לספק לכל מפעיל קורס ריענון שנתי הכולל הדרכה על הפעלת המלגזה והדרכות בטיחות הנוגעות לשימוש במלגזה בשינוע חומרים וסחורות. גיוס מפעיל מלגזה במיקור חוץ הוא פשוט יותר ומאפשר לכם לקבל שירות מהיר ומיידי ללא צורך בראיונות עם עובדים חדשים, כאשר המפעיל שאתם מגייסים דרך חברה חיצונית הוא גם בעל ניסיון והכשרה ועבר קורס ריענון שנתי.

איך מפעיל מלגזה יכול לעזור לכם?

שירות של מפעיל מלגזה בדרום מאפשר לכם לבצע עבודות מורכבות של שינוע, פריקה והעמסה של ציוד וחומרים עד ל-5 טון (תלוי בסוג המלגזה). אתם נהנים משירות מקצועי של מפעיל מלגזה מיומן ומנוסה וחברה המספקת לכם את השירות ומפקחת על העבודה של המלגזן. אם אתם זקוקים לשירותי מלגזה לתקופה זמנית או לטווח ארוך, אנחנו בקבוצת א. רודוס הכתובת שלכם. החברה שלנו מספקת שירותים מקצועיים של סידור סחורות ומטענים, פריקה וטעינה של מכולות ומחסנים, שינוע של חומרי גלם וציוד וכל עבודה הנוגעת לסבלות והכל באמצעות צוות מיומן ומנוסה.

הזמנת שירותי מפעיל מלגזה בדרום

קיבלתם החלטה להעסיק מפעיל מלגזה במיקור חוץ? מעוניינים לשכור מפעיל מלגזה בדרום כבר עכשיו? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בקבוצת א. רודוס נספק לכם את המלגזן לימים ולשעות הדרושים לכם.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]