סבלים לכל מטרה

צריכים סבלים להובלה ופריקה של ציוד וסחורות?

תחום הסבלות משלב בין ציוד ומכשור מקצועי לבין צוות עובדים חזק פיזית למגוון רחב של עבודות שינוע, העמסה והעברה של ציוד וחפצים. שירותים מקצועיים המציעים לכם סבלים לכל מטרה יכולים לסייע לכם בפריקת מכולות לאחר תהליך ייבוא של סחורה לארץ ומיון חפצים וציוד על פי דרישה. בנוסף לכך, ניתן להסתייע בשירותי סבלות לצורך העברה תכולת דירות ושינוע של רהיטים וציוד אישי לצורך אחסון או מעבר למדינה אחרת.

שירותי סבלות באזור חיפה הצפון

העיר חיפה נחשבת לאחת מערי הנמל הוותיקות ביותר בארץ עם מגוון עצום של סחורות העוברות פריקה בנמלי הים של העיר. אם אתם מייבאים סחורה המגיעה לנמל הימי של חיפה, מומלץ לכם להזמין שירותי סבלות מקצועיים לצורך פריקת המכולה והעמסה של הציוד שלכם על משאיות ורכבי הובלה. שירותי סבלות בחיפה הם חיוניים לכל בית עסק קטן או גדול בהעברת סחורות מהמכולות המגיעות לנמל הימי ועד לחנויות או ישירות לצרכנים שלכם. שירותי סבלות בחיפה עובדים במקביל גם עם שירותי לוגיסטיקה מתקדמים במטרה לאפשר לכל לקוח לשמור על הציוד והסחורה שלו לאורך כל תהליך פירוק המכולה ועד לאחסנה במקום ייעודי לכך.

שירותי סבלות בנתב”ג לעסקים באזור המרכז

אם אתם בעלי עסק באזור מרכז הארץ ומייבאים סחורות לשדה התעופה נתב”ג, יש לכם אפשרות לשכור שירותי סבלות בנתב”ג באופן פרטי לצורך העמסה והעברה של סחורה המגיעה בשירותים אוויריים. ייבוא סחורות באמצעות תעופה אווירית היא מקובלת היום ומתאימה לסוגים שונים של סחורה. הייבוא האווירי הוא מהיר ויעיל יותר ומאפשר להעביר סחורות יקרות במיוחד בתהליך מהיר ומדויק עם שמירה מלאה על הסחורה שלכם עד להגעה שלה לישראל. אם אתם מחפשים שירותי סבלות בראשון לציון והסביבה לסחורה המגיעה לשדה התעופה בן גוריון, תוכלו להזמין אותה דרך האתר ולהנות ממחירים נוחים והוגנים במיוחד. שירותי סבלות בראשון לציון ואזור המרכז מוצעים לכם דרך האתר עם צוות מיומן ומקצועי של סבלים, מלגזנים ומומחים בלוגיסטיקה.

סבלים לכל מטרה דרך חברה מובילה בתחום

לפרטים נוספים על שירותים מקצועיים של סבלים לכל מטרה, צרו קשר עם קבוצת א-ר.או.ד.או.ס. ותוכלו לקבל את כל המידע על שירותי הלוגיסטיקה של החברה. צוות החברה מביא איתו ניסיון רב וידע עצום בתהליכי פריקת מכולות ומטענים היכול לסייע לכם בכל עבודת סבלות הנדרשת לכם.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]