סבלים מומלצים לפי שעה

צריכים סבלים לעבודה זמנית? הגעתם למקום הנכון!

סבלים הם עובדים הנשכרים על בסיס זמני ברוב המקרים לביצוע משימות שונות כגון נשיאת מזוודות, העברת ציוד ומתן סיוע כללי לסידור ומיון סחורה ומטענים. הם נמצאים לעתים קרובות במרכזים לוגיסטיים, בשדות תעופה ובמקומות אחרים שבהם אנשים עשויים להזדקק לסיוע עם החפצים והציוד שלהם. סבלים מקבלים שכר בדרך כלל על בסיס שעתי או יומי, וחובותיהם עשויים להשתנות בהתאם למעסיק ולעבודה הספציפית. סבלים מומלצים לפי שעה יכולים לסייע לכם בהכנת סחורות וסידור במחסנים וריקון של מכולות לאחר שהגיעו לנמל הימי או לנמל התעופה בארץ.

סבלים לריקון מכולות במהירות ויעילות!

ריקון של מכולה צריכה להתבצע באופן מסודר ובטיחותי מכיוון שברוב המקרים המכולה מלאה עד אפס מקום בציוד וסחורות. מוצרים וסחורות עדינות נדרשים לעבודה איטית יותר על מנת להקפיד על שלמות המטען ברגע שהוא יוצא מהמכולה. אם אתם מחפשים סבלים לריקון מכולות, מומלץ להזמין סבלים מחברה מקצועית עם ניסיון וידע בטיפול במכולות מכל הסוגים. לא כל סבל יכול לעשות את העבודה של פירוק מכולה שלמה. סבלים מומלצים מחברה אמינה ומקצועית תוכלו למצוא כאן באתר ולהנות משירות איכותי לכל המטענים הרלוונטיים אליכם. סבלים מומלצים יכולים לבצע עבודות ידניות רבות גם במקומות בהן אין גישה נוחה למעבר של הסחורה ובדרך זו לשמור על הסחורה שלכם בעת הפירוק שלה מהמכולה.

פירוק קונטיינרים עם מלגזה מקצועית

אם בעבר פירוק קונטיינרים היה מורכב רק מעבודה ידנית של סבלים, היום יש שימוש גם במלגזות חשמליות ומלגזות דיזל בכדי לפרק מכולה שלמה. ריקון הקונטיינר נעשה על פי סוג הסחורה, כאשר סחורה מסודרת בארגזים ניתן להרים עם מלגזה במידה ויש גישה טובה לקונטיינר. מנהל הפירוק ידאג לקבוע באילו שיטות ישתמשו הסבלים לריקון המכולה במטרה להוציא את הסחורה כמה שיותר מהר.

סבלים מומלצים לפי שעה בעלות משתלמת

להזמנת סבלים מומלצים לפי שעה במחיר משתלם במיוחד, צרו קשר עם קבוצת א-ר.או.ד.או.ס. המתמחה בריקון ופירוק של מכולות וסחורות באמצעות סבלים מקצועיים ואמינים. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בתחום הסבלות מהטובים ביותר המכירים את כל השיטות לניהול ושינוע סחורות מנמלי ים, מרכזים לוגיסטיים ושדות תעופה.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]