סידור מחסן במפעל

האתגר הגדול עבור חברות ומפעלים המחזיקים בסחורה בכמות גדולה, הוא לשמור על סדר במחסן, שהרי מחסן חייב להיות מסודר על מנת שניתן יהיה בכל רגע נתון להוציא סחורה ולעקוב אחר הסחורה שנמצאת כדי להעביר אותה בצורה אידיאלית ללקוח. ישנם מקרים רבים שבעלי מפעלים ועובדים לא מוצאים זמן בשל לחץ העבודה ביום יום לסדר את המחסן, לכן הם פונים לחברות המציעות סידור מחסן במפעל לצורך קבלת מחסן מסודר המאפשר לעובדים לעבוד בצורה יעילה. רוב, את סידור המחסן מבצעים כל תקופה מסוימת, ולרוב כאשר מדובר על תקופת ספירת מלאי, קבלת מלאי או שהמחסן הפך להיות מבולגן לגמרי ולא מוצאים בו כלום. 

שירותים נלווים לסידור המחסן

לרוב, חברות המספקות שירות סידור מחסן במפעל, מספקות גם שירות ניקוי של המחסן, הרי מה שווה מחסן מסודר אם הוא אינו נקי ואסתטי. לצורך ניקוי המחסן בצורה יעלה, ראשית יש לסדר אותו בצורה מסוימת ולבצע מיון של הסחורה, כך שניתן יהיה למצוא כל דבר בקלות רבה. את הסחורה מסדרים על פי אגפים שונים בהתאם לאופי המחסן לדוגמא – אם מדובר על מחסן שבו יש תאים רבים ומתקני אחסון, מקצים שטח מסוים לכל פריט או קבוצת פריטי זהים ומסדרים את הפריטים על פי סדר בתאים או במתקנים הייעודיים.

לאחר סידור של הפריטים השוני במחסן המפעל, מתחילים את פעולת הניקוי שיכולה להיות מאסיבית, כיוון שלרוב מפעלים צוברים אבק ולכלוך בין המדפים והמתקנים, כך שלעיתים יש צורך אפילו לנקות את המחסן על ידי קיטור המופעל בלחץ מים כדי להסיר את הלכלוך האבק שיצטבר עם השנים. חברות אלו, מחזיקות בעובדים מיומנים לצורך ביצוע סידור מחסן במפעל, שהרי מדובר בעבודה הדורשת מאמץ רב לצד ידע מקצועי בסידור המחסן.

כמו כן, ישנה אפשרות של בניית מדפים או מתקנים חדשים בהתאם לצורך, הכי לעיתים בתהליך סידור מחסן במפעל מתגלה כי חסר מקום לציוד רב שהונח במקומות שונים על רצפת המחסן כיוון שלא מצאו לסחורה מקום ראוי, כך שניתן לבנות תאים המתאימים לסחורה.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]