סידור מחסן

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מספקת שירותי סידור מחסנים ומיון של סחורה.

לאחר ריקון מהמכולה, הסחורה עוברת לאחסון זמני במחסן ואנו מבצעים סידור מחסן. ספקים רבים שעובדים עם כמויות גדולות של סחורה יודעים עד כמה קשה לטפל בכמויות כל כך אדירות של קופסאות, ארגזים וקרטונים כאשר הם מגיעים בקונטיינר. עד כמה קשה לסדר אותם, למיין אותם, ועד כמה קשה לעבוד במחסן שיש בו בלאגן. חוסר סדר גורם להרבה בעיות, והגדולה ביותר מבניהם היא זמן.

סידור מחסנים עם סבלים מקצועיים

כאשר הסחורות עוברות בקונטיינרים ממפעלי הייצור אל הספקים, ומהספקים אל הלקוחות כל עיכוב קטן גורם להפסדים כספיים. בדיוק כמו בארון מבולגן בבית אף פעם אי אפשר למצוא את מה שצריך, כך גם בלי סידור מחסן גדול מלא ארגזים של סחורה אפשר ללכת לאיבוד. בעל המחסן לא יודע מה נמצא בו ומה לא, האם יש חוסרים ואם כן – כמה בדיוק, ואיפה אפשר למצוא תוך שניה את מה שמחפשים. להתמודד עם כמויות אדירות של סחורה – זה לא סיפור פשוט בכלל ודורש אנשי מקצוע שיודעים לבצע סידור מחסן ולמיין דברים, למספר אותם ולעשות רשימות ברורות וקפדניות, זהו סידור מחסן מקצועי ומוקפד. בנוסף הסחורה צריכה להיות עטופה בצורה נכונה, כדי למנוע נזקים שיכולים להיגרם על ידי לחות, אבק או מכרסמים.

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מספקת שירותים מקצועיים של סידור מחסנים ומיון של הסחורה במחסן לאחר הריקון סחורה מהמכולה או לפני ההעמסה. אנשי המקצוע שלנו יודעים לטפל בסוגים שונים של הסחורות על מנת לשמור אותה מנזקים שונים, לסדר אותם בצורה חכמה שתחסוך מקום ולנהל רשימות מסודרות של כל הפריטים. סידור מחסנים מקצועי מאפשר ללקוח שליטה מלאה על כל הסחורה וחוסך זמן בהעברה שלה ממקום למקום.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]