פריקת מכולה בפתח תקווה

הזמנתם מכולה לישראל? רוצים לפרוק אותה בפתח תקווה?

פריקה של מכולה יכולה להתבצע בנמל ימי, במחסן או במרכז לוגיסטי על פי הצורך שלכם. פריקת המכולה מתבצעת במספר שלבים, כאשר בשלב הראשון מורידים את המכולה אל הקרקע ממשאית או מהספינה (תלוי איפה הפריקה מתבצעת). בשלב השני מתבצעת העבודה של הסבלים שתפקידם היא להוציא את הסחורה מהמכולה ולסדר אותה על גבי משאית או במקום איחסון. בשלבים הנוספים, מתבצעות עבודות שונות כגון הדבקת לייבלים למוצר וסידור הסחורה על פי סוגים. אם אתם מחפשים שירותי פריקת מכולה בפתח תקווה, כדאי לכם לדעת שהיום אתם יכולים להזמין שירותי סבלות במיקור חוץ, ללא צורך בלגייס עובדי סבלות באופן מלא. השירות ניתן לכם על פי מספר שעות או מספר ימים והוא יכול לחסוך לכם בצורה יעילה את ההוצאה על עובדים חדשים.

ריקון מכולה בתהליך מפוקח ומדויק

מלאכת הריקון של המכולה צריכה להתבצע באופן מסודר ובצורה עדינה ומדויקת במידה וקיימות סחורות שבירות. עבודת הסבלות במקרה זה מתאפיינת ביכולת לעבוד נכון עם המבנה של המכולה, במטרה להוציא כל פריט בצורה מסודרת מבלי שיפגע או ישרט. הביטוי “שלמות המטען” הוא הביטוי העיקרי בהם משתמשים מנהלי העבודה בחברות סבלות מכיוון שכל פגיעה קטנה בסחורות הנמצאות במכולה יכולה לפגוע כלכלית בחברה שהזמינה אותה.

שימוש במלגזה לפריקת מכולות

אחד השימושים הנפוצים ביותר בעבודות של פריקת מכולות הוא השימוש במלגזה. במקביל להזמנת שירות פריקת מכולה בפתח תקווה, אתם יכולים להזמין גם שירותי מלגזה עם מפעיל מלגזה מקצועי. מפעיל המלגזה יכול לספק לכם עבודה מהירה ויעילה במיוחד ולשנע סחורות כבדות שאינן מאפשרות לסבלים לסחוב ולשנע באופן ידני. בכדי שתוכלו לפרוק את המכולה שלכם בצורה יעילה ומסודרת, אנחנו בקבוצת א. רודוס נספק לכם את עובדי הסבלות הטובים ביותר ומפעילי מלגזות מיומנים ומנוסים.

פריקת מכולה בפתח תקווה – איך מתחילים?

התחלת העבודה לפריקת מכולה מתחילה עם הכנת המכולה לפריקה על ידי הצוות המיומן והמקצועי שלנו. הצוות שלנו מספק שירותי סבלות למאות חברות ובתי עסק בכל שנה למכולות הנמצאות בנמל הימי או במרכזים לוגיסטיים. אם אתם מעוניינים בשירותי פריקת מכולה בפתח תקווה, אנחנו בקבוצת א. רודוס נספק לכם מעטפת שירותים מקצועית הכוללת בין היתר, פריקת סחורות, סידור סחורות והדבקת לייבלים.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]