פריקת מכולות

*החברה לא מבצעת ריקון מכולות של פסולת

ריקון מכולות היא פעולה לא פשוטה שדורשת עבודה מקצועית של סבלים. סבלים לפריקת מכולות של קבוצת  א-ר.או.ד.או.ס מבצעים ריקון מכולות בצורה מסודרת ובטיחותית. השלב הזה מתאפיין בהקפדה על שלמות המטען, במיוחד כאשר מדובר בחפצים עדינים שעלולים להישבר או להישרט בגלל העברה הגסה. לעיתים הסחורה שמגיע עם המכולה מתבלגנת בזמן ההובלה, פתיחה לא בטיחותית יכולה להביא למצב שמטען ייפול בזמן שמתבצע ריקון מכולות. בנוסף קיימים מקרים בהם יעד המשלוח נמצא במקום ללא גישה ישירה של משאית או ללא חנייה צמודה, לכן הסחורה צריכה להיות מועברת מהקונטיינר למחסן בעבודה ידנית.

ריקון מכולות עם צוות א-ר.או.ד.או.ס.

סבלים לפריקת מכולות של קבוצת  א-ר.או.ד.או.ס רגילים לבצע העברות כאלה. סבלים לפריקת מכולות דואגים של פריקת מכולותבזהירות רבה וסידור הסחורה במחסן תוך כדי הקפדה על שלמות המטען ובטיחות העובדים. עקרונות המנחים את הקבוצת א-ר.או.ד.או.ס הם אמינות ויושרה, לכן במידה והסחורה ניזוקה בשוגג זה ידווח מיידית למנהל העבודה וללקוח. אמינות ומקצועיות בעבודה, אלו הם כללי הברזל שכל אחד מהסבלים שלנו מחויב להקפיד עליהם.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]