שאלות נפוצות

alefrodos - worldwide service

מוקד ההזמנות של קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מקבל מידע מדויק ומפורט מהלקוח על המטען, כולל רשימת הפריטים, אופן הסידור על המשטחים וכן הוראות מיוחדות לגבי העבודה. הנחיות אלו עוברות לצוותים העובדים בשטח ואחראי הצוות מחויב להקפיד עליהם בחומרה.

יש להתאים את הסחורה למשטח ולמקום האחסון של המשטח. ראשית כל, יש לעטוף את המשטח מספר פעמים בניילון נצמד על מנת לוודא שהמטען מחובר אליו יציב ולא יזוז במקרה של טלטולים. שנית חשוב לסדר את הפריטים בצורה הנכונה – פריטים הכבדים למעטה, הקלים – למעלה, כדי למנוע מצב שבו סחורה תימחץ על ידי המשקל הכבד שמעליה. שלישית, אם מדובר בפריטים שבירים מומלץ לעטוף אותם בפלסטיק בועות על מנת לספק שכבת הגנה נוספת מול הזעזועים שיכולים לקרות במהלך ההובלה.

לפי בקשת הלקוח קבוצת א-ר.או.ד.או.ס. מספקת את כל הציוד הנדרש לפריקת מכולות וטעינת מכולות או משאיות הובלה, עברת משרדים ודירות: קרטונים מיוחדים, ניילונים נצמדים ומוצרי אריזה נוספים.

  • קבוצת א-ר.או.ד.או.ס פועלת 24 שעות 7 ימים בשבוע.
  • מוקד יום מ-06:00 עד 19:00;
  • מוקד תורן מ-19:00 עד 06:00.
  • תפקידו של המוקד הוא תאום בין המוביל וצוות הפורקים ופיקוח על כך שהצוות עומד בזמנים.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, המחאות, העברה בנקאית או קו אשראי ללקוחות בהסדר.

השירות ניתן לקבל בעברית וברוסית.

כל מה שצריך לעשות כדי לבצע את ההזמנה זה ליצור קשר עם המוקד במספרי הטלפון המופיעים באתר. רצוי לתאם את העבודה יום או יומיים לפני היעד, אך ניתן גם לבצע הזמנה מיידית במידת הצורך.

אנחנו מבצעים עבודות בכל האזור שבין רמת השרון-הרצליה בצפון לבין שדרות-נתיבות שבדרום.

כן, אנחנו עובדים עם שירותי הובלה – אאוטסורסינג ודרכנו ניתן להזמין שירות זה.
רצוי לתאם שירות כזה מספר ימים לפני היעד.

כן, אנו עובדים בצמוד לפקיד מכס שמבצע טיפול במסמכים הנדרשים עבור מכס וניתן ליצור אתו קשר דרכנו.