שירותי לוגיסטיקה במרכז

מחפשים שירותי לוגיסטיקה מקצועיים? אתם במקום הנכון!

שירותי לוגיסטיקה במרכז הארץ כוללים בין היתר עבודות לתיאום ותנועה של סחורות, לרבות שילוב מידע, הובלה, מלאי, אחסנה, טיפול בחומרי גלם ואריזה. שירותים אלו ניתנים על ידי ספקי לוגיסטיקה כדי להבטיח שהסחורה תועבר למקום הנכון בזמן הנכון, בצורה החסכונית והיעילה ביותר האפשרית בטווח הזמן הדרוש לכם. שירות לוגיסטיקה מקצועי כולל בין היתר הובלה כגון שילוח, הובלות מטענים, הובלה אווירית ודרך רכבת, שירותי אחסנה והפצה, ניהול מלאי, אריזה וטיפול. שירותי לוגיסטיקה הם קריטיים עבור חברות ייצור, קמעונאות, סיטונאיות ומסחר אלקטרוני והם נחשבים לשירותים המבוקשים כיום בתחום הייבוא והייצוא בישראל.

לוגיסטיקה פריקת מכולות בנמלים ימיים ותעופה

יבוא סחורות לישראל מתבצע בכל יום במאות טונות של חומרי גלם, מוצרים וחלקים במספר נמלי ים ותעופה ברחבי הארץ. שירותים מקצועיים ללוגיסטיקה פריקת מכולות היא מחייבת כל חברה או עסק המייבא מוצרים לישראל. כאשר מדובר על כמויות גדולות של סחורה, יש צורך בניהול עובדי סבלות ומלגזנים לצורך פירוק המכולות וזאת ניתן לשכור היום על פי שעה ללא צורך בהעסקה ישירה של עובדים ותחזוקה של מלגזות.

סבלים לפי שעה במרכז הארץ לסחורות מיובאות

מעטפת שירותים שלמה ללוגיסטיקה של סחורות מיובאות כוללת כאמור שירותי סבלות מקצועיים ומתקדמים על פי שעות. אם אתם צריכים סבלים לפי שעה במרכז הארץ, תוכלו לקבל אותם כחלק משירותי לוגיסטיקה מתקדמים המוצעים לכם כאן באתר. הסבלים מגיעים עם ציוד ידני מקצועי לשינוע והעמסה של סחורות ויכולים לטפל באופן ידני במגוון רחב של מטענים במטרה לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר. הסבלים יכולים לסייע לכם בפירוק של מכולות שלמות באופן ידני ובשימוש מלגזות חשמליות בצורה עדינה ומותאמת לסוג הסחורות שאתם מייבאים לארץ.

הזמנת שירותי לוגיסטיקה במרכז

להזמנה של שירותי לוגיסטיקה במרכז הארץ, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם קבוצת א-ר.או.ד.או.ס. המספקת שירותי שינוע והעמסת סחורות מכל הסוגים באמצעות צוות מיומן ומנוסה של סבלים ומלגזנים. החברה פועלת על פי כללי בטיחות סדורים וברורים במטרה לשמור על העובדים ועל הסובבים אותם במהלך העבודה ומשתמשת בחומרי גלם איכותיים לאריזה ועיטוף לשמירה מיטבית על שלמות כל החפצים והמטענים שלכם.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]