שירותי מפעיל מלגזה לכל עבודה

זקוקים למפעיל מלגזה לעבודות זמניות?

אם יש לכם פרויקט הדורש עבודה עם מלגזה חשמלית או מלגזה דיזל, יש לכם אפשרות לשכור שירותי מפעיל מלגזה לכל עבודה על פי שעות ולחסוך את ההוצאה באחזקת עובד מקצועי ומלגזה לצורך העבודות שלכם. השירות ניתן על פי דרישה וכולל תמיכה טכנית למלגזה לכל תקלה או בעיה במהלך העבודות. אתם מקבלים עובד מקצועי ומיומן ועובדי סבלות על פי הצורך שלכם במטרה לשנע ולהעביר סחורות בצורה יעילה ובטווחי זמן קצרים.

שירותי מלגזה עם צוות מיומן ומקצועי

שירותי מלגזה כוללים בין היתר מפעיל מלגזה מיומן בעל ניסיון בעבודות עם מטענים שונים, פירוק והעמסה של חומרי גלם במחסנים, מפעלי ייצור, אתרי בנייה ועבודות תעשייתיות או מסחריות אחרות. מפעיל המלגזה צריך להיות מסוגל להפעיל את המלגזה בצורה בטוחה ויעילה ולהבין כיצד לטפל נכון בחומרי גלם וסחורות המועברים באמצעות המלגזה. בנוסף לכך, מפעילי מלגזות נדרשים להיות בעלי הסמכה מתוכנית הכשרה הכוללת הן הדרכה עיונית והן הדרכה מעשית על מנת לשמור על בטיחות השוהים במקום ושלמות הסחורות שלכם בעת השינוע והעמסה.

שירותי מלגזנות עם היתר לעבודה בתוקף

שירותי מלגזנות בישראל צריכים להתבצע עם רישיון נהיגה בתוקף בדרגה 02 או דרגת נהיגה עם טרקטור. חשוב אם כן לוודא כי שירותי המלגזנות שאתם מקבלים, כוללים נהגי מלגזה מוסמכים המחזיקים ברישיון 02 או טרקטור בתוקף ומורשים לנהוג בכל סוגי המלגזות על פי הדרישה שלכם. מכיוון שמלגזה מיועדת להעמסה והרמה של ציוד כבד, נהיגה לא נכונה עם המלגזה ונשיאת משקלים בצורה לא בטיחותית, יכולה להביא לקריסת המלגזה ואף לפגיעה בנהג ובצוות העובדים הנמצאים מסביב לסחורות והמטענים הנדרשים לשינוע.

חברה מקצועית לשירותי מפעיל מלגזה לכל עבודה

להזמנת שירותי מפעיל מלגזה לכל עבודה על פי שעה או מספר ימים, צרו קשר עם קבוצת א-ר.או.ד.או.ס. המעסיקה עובדי מלגזה מיומנים ומנוסים לעבודות שינוע והעמסה לכל סוגי הסחורות והמטענים. צוות החברה מספק לכם מלגזה מקצועית חשמלית או דיזל על פי הצרכים שלכם וצוות נהגים מיומן ומנוסה לטיפול בכל הסחורות שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו להצטרף למאות הלקוחות של החברה שכבר השכירו מלגזנים מנוסים ואמינים של החברה.

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]