שירות מלגזנים

שירותי מלגזן של חברת א-ר.או.ד.או.ס מתבצע על ידיי צוות מקצועי עם רישיונות על מלגזה. צוותנו בעל ניסיון רב ומבצע את עבודתו על פי כללי הבטיחות.
השירות ניתן באופן מידי מרגע ההזמנה.

שירות מלגזנים הכרחי בפריקת סחורות כבדות ממכולות ובכדי להקל על עבודתם של הסבלים. מאז תחילה של מאה ה-20, כאשר הופיעו המלגזות הראשונות הם הפכו לציוד הכרחי לתפעולם השוטף של מפעלים תעשייתיים ומחסנים וכיום בכל מפעל יש שירות מלגזן. המצאה של הכלי הזה אפשרה להוריד מגבם של הסבלים את העבודה הקשה ולצמצם את הכמות שלהם.

המלגזה מאפשרת למלגזנים להרים ולהעביר ממקום למקום משא שמשקלו מגיע ל-5 טון – ומופעלת על ידי אדם אחד בלבד. דבר זה מאפשר להעמיס ולפרוק מכולות בזמן מוגבל ומינימום של כוח אדם.

כללי הזהירות בעבודת על מלגזה

עבודה עם מלגזה דורשת רישיון מיוחד ומיומנות שנרכשת עם שנים של ניסיון. תפקידו של מלגזן דורש הרבה ריכוז וערנות – הרי כל התעסקות לא נכונה עם מלגזה יכולה לגרום לתאונה, המטען יכול להיפגע כמו גם האנשים אחרים במקום. מלגזנים צריכים לשמור על כללי הזהירות. לפי נתונים הסטטיסטיים של המוסד לבטיחות ולגהות תפעול לקוי של מלגזה היא גורם מספר אחד לתאונות עבודה הקטלניות.

לרוב זה מתרחש כאשר המלגזה מתהפכת על הצד בגלל חוסר שיווי המשקל, או כאשר המטען נופל על גג המלגזה ושובר אותה. לכן תפעול מלגזה בזמן העמסה, פריקת מכולות או העברת סחורה מלווה באביזרי בטיחות שונים, כגון חגורות בטיחות למטען או מנגנוני בלימת חירום. הגורם הקובע כאן הוא הגורם האנושי.

אחריות השימוש באמצעי הבטיחות האלה היא על המלגזן ורק איש מקצוע ידע להפעיל את המלגזה בצורה הבטוחה ביותר שתמנע נזק לכוח אדם ולמטען.

מלגזנים של קבוצת א-ר.או.ד.או.ס הם בעלי הרישיונות הנדרשים, וניסיון של שנים מקנה להם מיומנות לעבוד בצורה בטוחה וזהירה עם כל סוגי המטענים.
אנו בקבוצת א-ר.או.ד.או.ס מקפידים להעביר באופן תדיר הדרכות עבור מלגזנים, שמטרתם לחדד את נהלי הבטיחות ולוודא שהעבודה תתבצע בצורה איכותית ובטוחה מאה אחוז. שירות מלגזן באשדוד ובכל הארץ רק עם א-ר.או.ד.או.ס!

המומחים לשירותכם!

לקבלת שירותי סבלות ופריקת מכולות:

alef rodos

worldwide service

קבוצת א-ר.או.ד.או.ס מתמחה בביצוע שירותי פריקת מכולות (קונטיינרים) וטעינתן, מבצעת באופן מקצועי ומנוסה ומציעה שירותי כוח אדם זמניים לעבודות סבלות ומלגזנות.

מדוע לעבוד איתנו?

התמחות

ביצוע שירותי פריקת מכולות

זמינות מלאה

שירותי כוח אדם זמניים לפי שעה

ניסיון ומקצועיות

שנים רבות של ניסיון,
מקצוענות ומוסר עבודה

עבודה מהירה

על הצד הטוב ביותר

מיון סחורה

סידור ומיון סחורה ומטענים

הכנה להעברת מבנים

בצורה מסודרת, נוחה ומהירה

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]

Image hover effect image

לצפיה [...]